Dyrekcja Ośrodka
Nasz adres: ul.Bydgoska 4A,  61-127 Poznań
tel. (061) 877-57-19
fax: 61-8767-100

e-mail: sekretariat@oswpoznan.pl

dojazd do Śródki:
z dworca PKP - tramwaj nr 8,
z dworca PKS - tramwaj nr 6
 
Mapka miejsca:
0 - Gabinety Wczesnego Wspomagania
1 - Szkoła Podstawowa
2 - Szkoła
3 - Internat
4 - Biuro
5 - Sala Gimnastyczna
6 - Stołówka


Dyrektor OSW i V-ce Dyrektorzy przyjmują rodziców
w poniedziałki 10:00-12:00 oraz w piątki 11:00-14:00


Dyrektor Ośrodka: Jolanta Ruła
tel.(061)877-57-19 wew.30 - przez sekretariat
jolanta.rula@oswpoznan.home.pl

V-ce Dyrektor Ośrodka:Sylwester Mroczek
tel.(061)877-57-19 wew.32
sylwester.mroczek@oswpoznan.home.pl

V-ce Dyrektor ds. Szkół Ponadpodstawowych:Aleksandra Piechowiak
tel.(061)877-57-19 wew.51
aleksandra.piechowiak@oswpoznan.home.pl

V-ce Dyrektor ds. Szkoły Podstawowej: Tatiana Hylla
tel.(061)877-57-19 wew.51 lub 61-876-72-04
tatiana.hylla@oswpoznan.home.pl

V-ce Dyrektor ds. Wychowania: Jerzy Niewiadomski
tel.(061)877-57-19 wew.40
jerzy.niewiadomski@oswpoznan.home.pl

Inspektor ochrony danych - Mariola Osses
iod@osw.poznan.pl

Pedagog Szkoły Podstawowej- Jolanta Kuryś-Skrzypczak
tel.(061)8767204 (szkoła) Porady dla rodziców: "Biały Domek" gabinet nr 7,
poniedziałek 10:50-12:00 oraz piątek 12:00-13:00
jolanta.kurys-skrzypczak@oswpoznan.home.pl

Psychog Szkoły Podstawowej- Agata Dylak
tel.(061)8767204 (szkoła) "Biały Domek" gabinet nr 7,
agata.dylak@oswpoznan.home.pl

Pedagog Szkół Ponadpodstawowych - Mariola Mikuła
tel.(061)877-57-19 wew.53
Porady dla rodziców: "Duża Szkoła", gabinet nr 23,
poniedziałek 10:40-12:50 oraz piątek 12:00-13:45
mariola.mikula@oswpoznan.home.pl

Psycholog Szkół Ponadpodstawowych: Monika Gronowska
tel.(061)877-57-19 wew.53
Porady dla rodziców: "Duża Szkoła", gabinet nr 23,
poniedziałek 9:40-10:40
oraz piątek 10:00-10:55 , 13:50 - 14:20
monika.gronowska@oswpoznan.home.pl



Zobacz w Zumi »